Úvod
Záhady
Anomálie
Příhody
Historie
UFO
Středověk
Starověk
Zajímavá místa
Pověsti
Památky
Muzea
Knihovny
Léčitelé
Akce
Setkání
Badatelé
Kontakty
E-mailKlub psychotroniky a UFO Tachov, 2011

  
Záhady

 

Setkání s poltergeistem ?

Paní Dana z Tachovska zažila podivný příběh krátce po Vánocích. 

„Od kamarádky jsem dostala hrníček s podšálkem. Ani ve snu mě nenapadlo, že tento dárek nastartuje v budoucích dnech přímo hororové události.“ 

Jedné noci zaslechla v domě vrzat nábytek, později se přidaly kroky a podivný smích. S každým dalším dnem nabíraly události na intenzitě. Už se nejednalo pouze o noční záležitost. 

„Bylo krátce po poledni a já seděla v obývacím pokoji a hledala východisko ze vzniklé situace. Najednou za mými zády cosi zarachotilo a těsně kolem mé hlavy proletěla žehlička,“ popisuje s kamenným výrazem ve tváři žena středních let. V tu chvíli se paní Dana dala na úprk. 

Dočasný azyl našla u své kamarádky. Společně se pak obrátily na psychotronika, který zjistil, že podivné události souvisí s vánočním dárkem. Všichni tři tedy vešli do „strašidelného“ domu. Psychotronik vzal porcelánový hrneček a podšálek a odebral se k popelnici. Nejprve jimi dvakrát mrštil o betonový chodník. Předměty však zůstaly nedotčené. Když jimi mrštil potřetí, každý z nich se rozlomil na tři díly jakoby je rozřízl laser. 

Od té doby byl v domě paní Dany klid. Později se ukázalo, že uvedené předměty vlastnila před nějakým časem teta Daniny kamarádky, která se nějaký čas věnovala spiritismu.

Podle : Jiránek, J.: Ulicemi Plzně se potulují duchové. http://tajemno.com/