Pobočka
Záhady historie
Záhady okresu
Přírodní anomálie
Pátrejme v okolí
Naše akce
Kontakty
Klub psychotroniky a UFO Kladno

 


 Jakou mám energii ? 

Tajuplných příhod se mi stalo víc a myslím, že ty dvě, které vám popíšu, mají cosi společného.
Při nástupu do metra jsem si chtěla označit jízdenku, ale nešlo to. Před tím jsem to dělala snad tisíckrát a vždy to šlo normálně, a tak jsem si řekla, že lístek je asi zmuchlaný. Nebyl, i strojek byl v pořádku - ostatním lidem se procvaknutí lístku dařilo bez problémů. Zkusila jsem tedy jiný lístek a dva vedlejší strojky, ale bez úspěchu. Pak jsem si všimla, že vedle mě stojí sympatická dvojice mladých lidí. Poprosila jsem je, jestli by se nešli podívat, co dělám špatně. Před nimi jsem do strojků opakovaně zasouvala jízdenku a nic se nedělo. Pak mi ji mladík vzal z ruky, zastrčil ji a stroj jízdenku okamžitě označil. Tenkrát mi ten mladý muž řekl, že mám v sobe patrně nějakou energii, která přístroje kolem mé přebíjí.

Pak se přímo u mě doma stalo ještě něco podivnějšího. Tehdy večer jsem přiběhla ze zahrádky a spěchala pustit televizi; dávali ten den nějaký zajímavý film. Pak jsem si vzpomněla, že jsem ještě nedala najíst naší jezevčici Žofce, a běžela jsem na dvorek pro její misku. Cestou zpět jsem se mezi dveřmi s Žofkou srazila - běžela celá vyděšená ven. Chtěla jsem jit za ní, podívat se, co se jí stalo, ale pak jsem z bytu zaslechla podivné vrčení. Vycházelo ze síně, a když jsem tam vstoupila, byla jsem jak v Jiříkově vidění: moje automatická pračka běžela sama od sebe, aniž bych se jí dotkla a aniž by byla zapnutá v zásuvce! Vrčela, ale ne moc, jako by byl slabý proud, zato knoflík na zapnutí se cukal zleva doprava. Chtěla jsem to zarazit, ale jak můžete vypnout nezapnutou pračku?! Celá zmatená jsem knoflík chytila mezi prsty, ale on nešel zamáčknout. Až na třetí pokus se mi to podařilo a pračka se zastavila.

Od té doby přemýšlím, co to mám v sobě za energii, a někdy mé napadá, jestli to není nebezpečné. Vždyť tenkrát to vyděsilo i mou statečnou jezevčici a ta se nebojí ani vlčáku!

Eliška K., Zvoleněves


Klub psychotroniky a UFO (Kladno)