České Budějovice

Klub psychotroniky a UFO

Otázky minulosti

Zajímavá místa

Podivné události

UFO

Aktuality

Kontakt

Centrum

Pobočky

 

Pekelní jezdci  


Při jedné ze svých mnoha poutí po krásných českých lesích jsem narazil na místo, které je podle místních usedlíků začarované. Lépe řečeno strašidelné.

Čas od času jsem se s podobnými báchorkami setkal, ale nikdy jsem jim nevěnoval zvláštní pozornost. Vždy šlo, pravda, o výjimečná místa, která své kouzlo měla. I to, o němž je řeč, bylo podobné. Jenomže zde se mi stala velice podivná příhoda. Došel jsem k hustému porostu, který by se při troše fantazie dal přirovnat k pralesu. Příroda byla kouzelná a les zvláštně tajemný.

Cítil jsem se tam jaksi nesvůj. Přesto jsem si sedl najeden z pařezů a poslouchal zvuky, které se kolem dokola ozývaly. Musel jsem usnout, protože najednou mě probudil divný a zesilující se hluk. Po chvíli jsem rozeznal, byl jsem přesvědčen, dusot koní. Více koní. Pomyslel jsem si, jak tady může někdo jet na koni? Vstal jsem a šel zvuku naproti. Za chvíli se kolem mě přehnala skupina podivně oděných jezdců a úplně bez problémů projela houštinou keřů a stromů. Zůstal jsem stát jako solný sloup a snažil se pochopit, co se to vlastně stalo. Štípnul jsem se, jestli jsem opravdu vzhůru, a pak se snažil najít vysvětlení. Jediné, co mě napadlo, bylo, že se tu točí nějaký historický film. Ale nikde nebylo ani živáčka a po koních nezůstaly v měkké půdě vůbec žádné otisky kopyt. 

Byl jsem ze svého zážitku úplně mimo a v první vesnici o něm vyprávěl v hospodě. Samozřejmě, že se mi všichni smáli, že se mi něco zdálo. Když jsem však odcházel, došel mě u dveří starší muž a řekl mi, zeje viděl také. Jsou to prý pekelní jezdci a pro někoho si jeli. Prý někdo v brzké době v okolí zemře. Zda tomu tak bylo, to nevím. Ale co jsem viděl, to vím zcela přesně. Pekelné jezdce. Z dopisu pana Marka T. z jižních Čech

Z časopisu Spirit, 2003 

Klub psychotroniky a UFO  

(c) Klub psychotroniky a UFO * České Budějovice, 2003