České Budějovice

Klub psychotroniky a UFO

Otázky minulosti

Zajímavá místa

Podivné události

UFO

Aktuality

Kontakt

Centrum

Pobočky

 

Byl to sen ?  

"Asta byla fena neurčité rasy, snad něco mezi špicem a vlčákem. Rodiče ji přinesli z útulku, když mi byly tři roky a my jsme se velice rychle spřátelily. Další sourozence jsem tenkrát neměla a tak Asta byla můj největší kamarád. Později mne doprovázela ráno do školy a odpoledne už stála před školou a čekala na mě. Chránila mě i před spolužáky, kteří měli potřebu hlavně cestou ze školy provádět děvčatům všelijaké lumpárny.

Jenže nestárnou jenom lidé, ale i zvířata. Patnáctiletá Asta už byla stará fena s mnoha neduhy, včetně slepoty. Jednou vběhla pod kola auta a už pro ni nebyla možná záchrana. Velice jsme se její smrti všichni doma trápili, ale nejvíce já a maminka.

Asi za půl roku, co jsme přišli o naši Astu, jsem měla podivný sen. Zdálo se mi, že jsem doma, ležím ve svém pokoji a za otevřenými dveřmi slyším někde z předsíně či z kuchyně dech a kňučení Asty. Pak kňučení ustalo a já jsem slyšela, jak někde v kuchyni pes chlemtá vodu. Sen se opakoval už třetí noc a byl velice výrazný, a tak jsem hned ráno při snídani o něm vyprávěla mamince. Ta se začala smát, protože podle ní to nebyl sen, ale skutečná realita. I jí už po tři dny probouzí kňučení naší Asty, která jakoby se dožadovala žrádla. Matka pak vstane a do misky Asty nalije vodu, přestože nikde žádného psa nevidí. Jakmile odejde z kuchyně, i ona slyší zvuky stejné jako když naše fena za svého života pila vodu. Ráno matka misku kontrolovala a protože byla stále plná vody, tak se domnívala, že má nějaké sluchové halucinace. Proto také o svém zážitku nikomu neřekla. Až teprve třetího rána zjistila, že i já slyším totéž co ona.

Noční událost s neviditelným psem dožadujícím se vody se opakovala ještě další dva dny a to už nám bylo jasné, že bychom si měli obstarat za Astu nějakou náhradu. Vzali jsme si od sousedů malé štěně vlčáka, opět fenku a od té chvíle návštěvy ducha Asty skončily. Snad nemusím ani dodávat, že naše nová psí přítelkyně Bety se postupem času svým chováním velice podobala Astě. Kdoví, zda nebyla její inkarnací?"

 Kristýna z Českých Budějovic

Z časopisu Médium 

 

Klub psychotroniky a UFO  

(c) Klub psychotroniky a UFO * České Budějovice, 2003