Historie


Exopolitika publikovala materiál "Současná ufologická situace v České republice"

Datum   Jiné články Fotografie  
01.12.2009 Tiskové prohlášení české exopolitiky:

Vážení čtenáři a příznivci exopolitiky. Krátce po uveřejnění studie „Současná ufologická situace v České republice“ na www.exopolitika.cz ve které se rozkrylo, že za českým „ufologickým“ projektem Záře stojí zpravodajské služby, byly tyto stránky www.exopolitika.cz zablokovány a zmizely ze serveru! Vnucuje se neodbytná myšlenka, že útok na tyto stránky je odvetou tajné služby za odhalení pravdy o projektu Záře. Tím exopolitika samozřejmě nekončí, nýbrž bude sbírat novou energii a vytvářet nové stránky s lepším zabezpečením.

Karel Rašín

 01, 02, 03    
Zdroj Internet      
04.12.2009 Ahoj Karle,

nemám rád lži a ničím nepodložené výmysly. Nezištně jsem Ti řadu měsíců pomáhal s realizací webu exopolitika.cz, přestože jsem nesouhlasil se všemi Tvými myšlenkami. Web jsem postavil na externím redakčním systému s primární adresou exopolitika.webnode.cz, kde jsem i majitelem tohotu účtu.

Protože mě hluboce urazily bludy, které se na stránkách objevily, a které se mě také dotýkají, rozhodl jsem se tento svůj účet prostě smazat. Navzdory tomu, že jsem si s ním dal opravdu práci a v přepočtu na hodiny by stál hodně tisíc korun.

Jak vidíš, spiknutí tajných služeb se nekoná. Naopak - kdyby se konalo a bylo jen na mě, nejradši bych Ti jednu natáh.

S pozdravem Pavel Miškovský

Autor: miš (04.12.2009 09:31)

     
Zdroj Internet