Historie


Setkání milovníků záhad - Morkovice 2005 - ohlasy

Datum   Jiné články Fotografie  
27.05.2005 Název příspěvku: kontakty s MZ 3

Autor: Cyber

Text příspěvku:

3. přivolávání MZ na srazu záhadologů v Morkovicích.

Na tomto srazu jsem byl jediným, kdo už se takového pokusu o přivolání MZ zúčastnil, tak si mne vybral kontaktér za svého zástupce.

Byla to pro mne nevýhoda, neboť jsem mu musel být neustále k ruce a svítit mu baterkou.Takže jsem nemohl sám skoro nic pozorovat.

Tentokrát nám umožňovala mluvit s MZ kontaktérka vzdálená 100 km , která byla s námi v telefonickém kontaktu.

Neviděl jsem nic, ale byli tam přítomni citlivci, kteří je viděli.

Bylo nás asi 50 a většina z toho měla jundu. Zvláště členové Záře a KPU.

Podle slov kontaktérky se nad námi vznášela veliká diskovitá loď MZ a zaměřovala paprskem 4 konkrétní osoby, které nám kontaktérka i trochu popsala. U jedné se jim to nějak nedařilo, neboť jim vadila nějaká citová vazba.

Klást otázky mohl tentokrát pouze velitel akce a moc mu to nešlo, nějak se nemohl domluvit a s naším přáním, aby se MZ zviditelnili, MZ nesouhlasili.

Jednu chvíli na ploše asi 5 x 5 m bylo pár lidí jakoby zparalyzováno, stáli v pozoru a bez hnutí. Když jsme s velitelem kolem nich procházeli a on zkoušel k nim přiloži kyvadlo, tak se ani nehnulo. Prohlásil, že jim MZ vysáli energii. Jedna citlivější žena málem padla k zemi, kdyby ji velitel nechytil do náručí.

Pak jak se MZ najednou objevili, tak zase rychle zmizeli, aniž jsme mělo možnost si pokecat.

 01, 02, 03, 04 1, 2, 3  
Zdroj Cyber: kontakty s MZ 3. Jitřní země, 2007-07-02 09:30:59, http://www.jitrnizeme.cz/forum.php?kam=vypiszpravu&tema=7&dotazid=1218