KLUB PSYCHOTRONIKY A UFO 

BENEŠOV


  Představení
Záhady
Památky
Anomálie
Zajímavosti
Odkazy
Diskuse
Napište nám

Co se skrývá pod tajemnými Bezejovicemi ?

 Statek Bezejovice se nachází několik kilometrů od Bystřice, která je po hlavní silnici od Benešova velice lehce dostupná.

V roce 1941 byl celý tento prostor vysídlen od československých občanů a z prosperujících usedlostí se staly statky SS a SA. Celý prostor byl střežen lépe než nějaký nedobytný hrad. Každý, kdo porušil stanovené zákony, byl bez milosti popraven.

V tomto prostoru proběhlo několik testů zbrojní techniky - zvukového děla, kráčejících pevností, nových typů tanků a dokonce zde byly provedeny testy velice známých diskoplánů (Haunebu II. a III., Vril I. a II.). Nikdy na tomto území nebyl zkoušen žádný dělostřelecký náboj, snad proto, že by mohl poškodit podzemní prostory.

Jeví se více než pravděpodobné, že na tomto území mohli nacisté naprosto volně provést velké množství zemních operací, využít nedalekých štol po dolování stříbra i podzemních prostor z doby, kdy zde vládli Keltové.

Svědci, kteří sloužili u dráhy na Tožici, hovoří o transportech směřujících do tohoto prostoru.

Ke konci II.světové války přijíždělo na nádraží v Tomicích nespočet vlaků. Pokaždé zde něco vyložili a pokračovali zpět do Německa. Velice těžko se rozlišuje, zda se jednalo o dodávky munice, archivy gestapa nebo snad o poklady a umělecká díla. Jedno je jisté - v podzemí se nachází prototyp Vrilu I. a Haunebu III., plány a výrobní postupy keramického motoru, který by měl být poháněný vodou a také zlato, relikvie a magické náčiní (např. Necronomicon) společnosti Thule.

Další zajímavou věcí v okrese Benešov je, že když spojíte Neveklov s Konopištěm a Tožicí tak vznikne pravidelný trojúhelník. Když, ale trojúhelník rozkreslíte tak Vám vznikne pěticípá hvězda jejíchž ramena směřují na Švýcarsko (Bern), Německo (Berlín), Rakousko (Vídeň) a Rusko (Moskva). V přesném středu tohoto trojúhelníka se nacházejí Bezejovice.

Strážci pokladů

Koncem druhé světové války byly vytvořeny skupiny, které měly hlídat a střežit podzemní trezor. Jednalo se o tzv. Birkenkomandos, Spine a Thule. Organizace Birkenkomandos zanikla kolem roku 1950, když splnila svůj úkol a pomohla dostat Německé představitele z III. Říše. Organizace Spine se rozdělila na několik dalších a přesunula se z větší části do jižní Ameriky. Thule přežila až do dnešních dnů v Evropě, její představitelé jsou největší špičky různých států. Jedním z čelných představitelů byl M.Bormann a H.Kammler. Tito lidé jsou už mnoho let po smrti, ale jejich místa byli pravděpodobně obsazeny novými lidmi.

Při mém průzkumu Bezejovic se mi stalo docela dost zajímavých věcí. Na jednom ze stromů vedle jezírka bylo vyryt nějaký kód. Po nějaké chvíli mě napadli dva němečtí ovčáci.

Když jsem se přesunul do nedalekého lomu, někdo po mě vystřelil a rychle utekl. Jedna ze skal byla z části natřena luminiscenční (světélkující) barvou. Proč?

Při mém odjezdu z Bezejovic jsem zahlédl dva muže s puškou, jak obchází statek. Sice by na tom nebylo nic zvláštního kdyby byli oblečeni jako normální statkáři, ale oni měli na sobě černé obleky a dlouhé pláště.

 Tato písmena a čísla byla vyřezána do stromu u jezírka:
1 1
A 3
B 6

1 A
1 A

AB znamená česky směr dolůMartin JANDA

Převzato : 
http://narozeniny.ritual.cz/article.php?sid=64&mode=threaded&order=0  

Foto - mapa 


 

 
 
 
 

(c) Klub psychotroniky a UFO, 2004 - Borská ul. 19, 320 22 Plzeň, ČR 
Za obsah odpovídá : kpufo@atlas.cz
Připomínky adresujte :  kpufo@atlas.cz
Poslední aktualizace: 01.03.2014