Napsali o nás ...

Zdeněk Šmitmajer

"Ubezpečuji případného náhodného pozorovatele, že jsem ryze soukromá osoba. Nikoli státem infiltrovaný poloagent KPUFO." (ubezpečuje silnější než Däniken)

"Ať již máme jakékoliv názory, spojujícím faktorem i těchto různorodých pánů, které jste jmenoval (Chvátal, Mašek, Orgonet) a které znám jen z pomluv KPUFO a občasného pohledu na jejich stránky, mne a jistě i Vás spojuje naděje."

"Nebýt KPUFO agentů, nikdo by se nedověděl, že má teorie relativity, odlišně odvozená než VŠ, se nedá matematicky zpochybnit."

"Především chci váženého čtenáře upozornit na skutečnost, že na počátku vzniku tohoto webu i mých knížek, vzhledem k narůstajícímu informačnímu marasmu, stálo rozhodnutí: Pokud možno nečerpat informace jinak, než z vlastních zdrojů. A to se týká zejména technicko fyzikálních jevů, jež zásadním způsobem, ve své nejvlastnější podstatě, vyvolávají zuřivé negace ze strany tzv. KPUFO. Což může být naopak příznakem možné infiltrace státními hlupáky."

"KPUFO - pšt ticho léčí... aneb KPUFO varuje: Příliš vědomostí a matematiky škodí duševnímu rozkvětu i zdraví." (Slovník zakázaných, či nedoporučených slov a slovních spojení)

"K témuž zlému účelu jsou používány (mimo retardované agenty KPUFO) uměle připravené sociální nepokoje nepřizpůsobivých, neboť donátory projektu dobře připravená tikající bomba. Připravená, co součást „řízeného chaosu (Teorie her při vytváření teroristických uskupení, nebo-li vrtání náhodných děr za účelem oslabení pevnosti.).“

Ladislav Kopecký

"Orgonetovi bych doporučil, aby trochu víc přemýšlel a bezmyšlenkovitě nepřejímal kdejaký blábol. Tohle je jenom voda na mlýn různým Sisyfům, KPUFO, Šafaříkům, Malverickům a dalším individuím."

"A jestliže na KPUFO Maška kritizují, tak zdejší editoři (OSUD.BIZ) se můžou přetrhnout ve zveřejňování článků z KPUFO a neomylně vždy sáhnou po tom nejblbějším, co tam vyjde."

Kybernaut

"Pre tých Slobodomurárskych spochybňovávačov z KPUFO je všetko podvod a oni sami sú tým najväčším podvodom vrátane aj tej ich pobočky KPUFO-SK, ktorá nám tu tiež všetko spochybňováva. Veď iba to vedia robiť takýto antiufológovia."

Pryč se skeptiky !

"DLOUHO MI NEBYLO JASNÉ, proč šéfové BADATELSKÉHO KLUBU KPUFO utajují výskyt kruhů v obilí a mimozemských objektů před veřejností, zesměšňují všechny, kdo se těmito jevy zabývají. NENÍ DIVU! SPOLUPRACUJÍ S KLUBEM SKEPTIKŮ SISYFOS ! údajných vědců – jež nás téměř 20 let udržuje v temnotě – a lidem s jiným názorem uděluje Bludné balvany." (A. Plíšková)

Orgoneti

"Rovněž sem četl nějaký narážky na orgonit na KPUFO.CZ, bylo by veselé dát jim jednoho siláka na stůl, asi by koukali..." (Pavel, Orgo)

"KPUFO.CZ sú samé dezinformácie. Myslím, že im ide o to zámerne dezinformovať. Podľa mňa každé akože UFO organizácie majú za úlohu dezinformovať. Niekde som o tom čital článok že to tak je." (Junak, Orgo) 

"KPUFO je silně nehodnověrný zdroj který se nedrží faktů. Je dokonce předpoklad, že tato společnost vznikla záměrně pro umělé směřování zájmů lidí a jednotlivců o neobvyklé jevy a citlivé informace kontrolovaným směrem a uvedení do neutrální informační zóny mimo fakta. Stačí se podívat na vyjádření V. Šišky k problematice spirály nad Norskem. Jeho postoje jsou víceméně podivné." (DingDing, Orgo)

J.M. Mašek

Je z mého pohledu škoda, že právě KPUFO používá vědeckých postupů a zdůvodnění (soudě i podle dalších provedených analýz), které by slušely spíše jiným institucím. Drží se tak zbytečně při zemi a zdůvodňuje, proč něco nejde. Já bych se však rád dozvěděl, proč něco jde. Nebo alespoň, že to jde.”

Mezi námi agenty...

"Přesně takhle vysvětlují všechny neobvyklé jevy členové spolků jako je KPU nebo Záře, coby zkušení agenti." (Alien, 25.7.2011, diskuse Exopolitika)

"O tom, že KPUFO bylo a JE infiltrováno, o tom žádná..." (Autor: Otakar [213.211.62.xxx] Astrolab)

"O KPUFO nic nevím, ale vím, že české badatelské kluby v oblasti UFO jsou velmy neseriózní. V takovém případě doporučuji se podívat na stránky klubů UFO na slovensku, tam se tímto fenoménem zabívají opravdu důsledně! Možná je to právě proto, že jejich vůdčí osobnosti jako původní spolupracovníci StB a nyní BIS prostě dále plní svůj úděl - držet vežejnost v nevědomosti, do popředí podsouvat pouze největší hovadiny a skutečně záhadné případy bagatelizovat a tutlat." (Sasa.net)

"Ufologické organizace jsou mimo, tedy ty, které bádají pod patronátem ministerstva obrany. A nebo, to, co vědí se snaží účinně bagatelizovat, aby neviděsily nás obyvatele!" (end - Nás děsí vaše čeština...)

"Nemáme zájem o další nasazené rozvraceče a čmuchaly z KPUFO a Záře kteří se nás snaží stále dokola infiltrovat. Dokážeme si dobře ověřit totožnost a minulost uchazeče a věci jako spolupráce s tehdejší StB jak tomu bylo ve většině případů pokusů infiltrací lidí z KPUFO na nás rozhodně dobrý dojem nedělají." (říká Klub Avalon)

"prad hledate jenom dukazy vy jjste asi podle mne JSTE jenom nasazeni agenti zbirači informaci pracujici pro jine organizace a tajne spolky podle mne jste uplne Zbytecni pochybovaci ...cas odhaleni se bliží jste jako tomašove neverici a spici loutky ANEBO JENOM MATOUCI JINE pracujete pro system na vymývani mozku MIMOZEMSTANE JSOU SKUTECNY ALE Vi NEJSTE NICvic nez ubozaci ... S POZDRAVEM PRVOTNIHO VSEHO A VSECH ... fake111@centrum.cz"

"Záhadologické kluby ČsAAA, KPUFO a Projekt Záře vznikly ihned po sametové revoluci, založeny armádními důstojníky a agenty STB a problém máme doposud. Myslí si, že zdědili ovce - nutí nás mlčet a mít jednotný názor." (Blog. A. Plíšková)

Pryč s cenzurou !

Cenzura redakce kpufo na jejích stránkách je něčím co zavání komunistickou nebo fašistickou diktaturou. Různé názory představují pisatelé proto, aby měl kdokoliv možnost se nad nimi zamyslet a případně i posoudit jejich správnost. Někdo rozhodne, že komentář je nevyhovující. Takové jsou snd pouze vulgární. A ne takové, které se příčí pouze některým záhadovým ochotníkům u počítače. (Jindra)

"Takže Vážení, včera jste smazaly mnou vložený komentář pod Vašim článkem, dopustily jste se tak trestného činu zatajování závažných informací ohledně problematiky Mimozemských civilizací a porušení zákona o svobodě slova na základě ústavy České Republiky!!! Na své tvrzení mám důkaz a mohu tímto Vaši zločineckou organizaci dát k soudu! S pozdravem Nergal

Mažete, mažete náhodní pěstitelé anomálně velkých brambor? Mažte, mažte. Nebudete o nic chytřejší. Lžete, lžetě dál. Škodíte? Škoďte dál. Smrdíte? smrďte dál. Čest Vaší práci soudruzi. Děláte to jako brigádníci, nebo řádně placeni z daní poctivých občanů? Alespoň se pod svoje ubohosti podepiš srabe. (z diskuse na KPUFO.CZ, podepsán –dmk-)

Různí experti a další blábolisti

Nikdy nebudeme ochotni ze zištných důvodů sebemenší spolupráce s Projektem Záře, KPUFO a UKZ nebo osobami u nichž by došlo k podezření, že je jejich cílem záměrně kazit naše bádání. (Neznámá expert na česká jazyk z Kluba Avalon :-)

ZAPRODANCI SYSTÉMU!!! Slabomyslní, chudí duchem jste tady pouze VY !!! Hlupáci namyšlení, bez pokory!!! Věřte svojí duši, svojemu Já a ne vědcům okolo... Zrušte to tady a v pokoře vyčkejte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (samozřejmě na bájnou planetu Nibiru a konec světa v roce 2012, doporučuje Jaja v diskusi) 

"Nelíbí se mi KPUFO, a ani jiné organizace. Spíše se mi zdá, že jen parazitují na některých skutečnostech, a spíše se chovají jako Condonův projekt! Jenže věci se hnuly KPUFO, už neexistuje patent na rozum, zvláště dle vašeho, kterým se snažíte podle libosti určovat, co je, a co není reálné! Děláte z různých lidí pouhé nýmandy, kteří si neumí určit, co je jev anomální, a co není! Co je podivné, a co není, a co je jev UFO, a co není! To, že jste některé věci neviděli, neznamená, že se nestaly, nebo že se stát nemohly! Pořád se ukazuje, že vám schází nadhled, míru znalostí souvislostí, a širší vnímání skutečností! Zapomínáte, že se mnohé anomální věci mohou jevit jako obyčejné, a v tom je ta jejich skrytost a nedostupnost ,"  (Zde zápis končí v polovině věty, pozn. red.) (end)

"KPUFO je organizace, které nevěřím. Kdysi dávno jsme si psali, ale neobdržel jsem kvalitní odpověď, jen jsem jim byl pro smích. S pozdravem Lukáš."

"Ta spirála v Kanadě, to je fakt zajímavý. KPUFO si s laciným přijetím vysvětlení Ruska, že jde o Bulawu zadělalo v očích věřejnosti na vlastní neserióznost. Veřejnost se jen tak lehce nedá oklamat, zato mám ale pocit, že KPUFO se snaží svojí pasívní podřízeností blýsknout na straně mocných a získat si tak možný vstup do jejich tajných plánů." (Erik.J)

"Vtipné je, že ve přesně ve stejnou dobu probíhala přednáška, která by mě zajímala (UFO jako výsledek vývoje německých tajných zbraní), ale jednak v Chotěboři a jednak taky ve společnosti, která mi vážně není sympatická (KPUFO)." (Haunebu)

"Děkuji za upozornění na Váš článek na webu www.exopolitika.cz i za odvahu o jeho zveřejnění. Teprve nyní se mnohým ufologům otevírají oči a začínají chápat, že za všemi těmi jevy UFO vůbec nemusí být žádné hmotné létající stroje jiných mimozemských civilizací, ba ani tajné vojenské experimenty jistých mocností. To co investovaly západní tajné služby do kamufláže s podtitulem UFO mělo jiný cíl - vytvořit strašáka na lidi a daňové poplatníky, aby se cítili ohroženi ze strany dosud neznámých a neidentifikovaných nepřátelských mimozemštanů. Tato pitomost žel dosud přežívá i mezi našimi Ufo-badately a dokonce je podporována agenty nasazenými i přimo mezi ufology, tak jak se o tom zmiňuje jeden článek na exopolitice. Nikdo už vlastně neví co je pravdivé pozorování a co jsou vymyšlené a podvržené dezinformace. Jsem z jižní Moravy a vím také o výskytu oněch oranžových svítících kulovitých objektů na Znojemsku. Opravdu žádný kulový blesk to není. Ten se chová jinak, jako smršť a kudy proletí napáchá škody - prostě chová se jako všeničící živel, ale tohle je něco jiného. Jaká vyšší inteligence se zatím skrývá? Co je skutečnou podstatou jevu? To asi nebude možno v dohledné době odhalit. Lidé k tomu budou muset zřejmě ještě trochu dozrát. Reálné případy UFO lze tímto způsobem také předělat dle potřeby. Jak říkal zakladatel SS propagandy - lež se musí tak dlouho opakovat a ukazovat až se stane pravdou? Všechny ty příběhy a fotky jen poukazují nenásilně na to jak jsou mimozemšťané zlí a agresivní. A pokud se najde nějaký vášnivý ufolog okamžitě ho kontaktuje agent nebo vědec z tajného programu a nakuká mu takové hovadiny, že je to až k neuvěření. Díky dezinformaci je mnoho reálných případů UFO zadupáno do zapomnění, a různé „kluby psycho-ufo" hrnou za potlesku davů veřejnosti pod nos dementní bludy." (Antiufolog, Avalon)

Zatím padl jen jeden. Zdravím. To, že byl Šiška odhalen je sice super, ale vedle Šafaříka z KPUFO je vcelku malá ryba. Šafařík je v této době největším prznitelem české ufologie - je to komouš jako řemen - jako propagaci používá sovětské staré plakáty. Na tomto jde jen o to pozadí s květy, ale má i plakáty s Leninem a jiné kraviny. Je to až směšné, tenhle kretén se tak nějak stále drží a je na čase aby na něj taky došlo protože za ty léta toho zadupal a zametl dost možná 10x tolik co Šiška. Ti z Vás co jste zvídavější zapátrejte kdo za Šafaříkem stojí a kdo ho "udělal" - dojdete ke jménu Rudolf Reiner, CSc. (KPUFO Praha) což byl za totality jeden z nejvýše postavených důstojníků StB a osobně osnoval mimo jiné plán na zatčení Havla. Přitom Šafařík s Reinerem pořád svoji "roli" plní za potlesku davů a nikdo si ještě netroufl prokázat na veřejnost co jsou za hovada?!! Doufám, že Šiška byl jen začátek a na ty velké ryby taky dojde... Když už jsme u toho možná se zasmějete pokud trochu proklepnete minulost Piky z UFO klub Zlín - další zanícený komunista, člen původní ČSAAA, Záře a oddaný leštič klik na Pavím vrchu který v této době taky stále sedí v tom svém hnijícím klubu a tváři se "jako že nic", obdobně je na tom i známá "stranická přispěvatelka" Jituška Lenková. Lidi je na čase zúčtovat SE VŠEMA TĚMATO ŠMEJDAMA!! Šiska byl jen vrchol ledovce!!!"