č.3/2003

 

Vážení přátelé, kolegové, 

během letních měsíců je pravá doba k výletům a badatelské činnosti. Navštivte tajemná místa, o kterých Vám píšeme, zaznamenejte své poznatky, zašlete své fotografie. Sledujte také výskyt kruhů a obrazců v obilí a jejich objevení nám okamžitě hlaste!

 Při svých cestách navazujte kontakty s dalšími badateli, informujte je o Klubu psychotroniky a UFO, snažte se získat nové členy. Neopomeňte zdůraznit badatelský charakter našeho klubu. Připomeňme, že členové dostávají nejen časopis ZAZ, ale mají přístup i na interní stránky KPUFO, přednostně se jim vyřizují žádosti o materiály z archivu – písemné i videopořady. 

Buďte s námi trvale v kontaktu, informujte nás o svých nových e-mailových adresách, číslech mobilních telefonů, oznamujte nám včas změny. Budete se tak moci přímo podílet na šetření anomálních jevů.

Vyřešte si své členské povinnosti - úhradu čl. příspěvku (300 Kč/rok), průkaz (zašlete  foto, pokud stále nemáte). Znáte své členské číslo? Bez něj se nedostanete do interních stránek KPUFO!  

Pokud můžete pomoci, zašlete přebytečné kancelářské potřeby, hlavně obálky A5.

Zájemcům o CD k 12. výročí vzniku naší organizace oznamujeme, že obsahuje stránky www.kpufo.cz, všech oblastí, včetně albumu megalitů v ČR, obsah interních stránek KPUFO*2000 a stránky všech poboček a tématicky zaměřené stránky KPUFO. Své objednávky zasílejte písemně nebo e-mailem na adresu KPU. Cena je 100 Kč, obdržíte jej po odeslání objednávky s následujícím číslem ZAZ.

Pomozte při zpracování a přepisu případů a materiálů z klubového archivu. Potřebujeme zpracovat zejména případy UFO a anomálních psychotronických jevů.

  Výbor KPU

Na dobu konání mělnického vinobraní v září 2003 jsme ostatním spolkům, navrhli společné setkání výborů k poradě a prohloubení spolupráce.

24. – 25. května 2003 se konalo v Morkovicích (okr. Kroměříž) setkání badatelů.

2. srpna 2003 pořádá společně Fantastic fact club a KPU Prachatice společné setkání badatelů na Obřím hradě.

26. července 2003 se bude konat setkání kolegů z KPU Plzeň na keltském hradišti Plzeň-Hradiště, 9. srpna 2003 setkání KPU Domažlice. 

V říjnu 2003 se plánuje víkendové setkání – konference o anomálních jevech v Libicích u Havlíkova Brodu.

Máte-li zájem se některé akce zúčastnit, napište nám nebo zavolejte o podrobnosti.
Připravujeme průzkum prehistorických rytin v italském údolí Val Camonica během letních měsíců. Máte-li zájem se zúčastnit, napište nám.  

Stále vyzýváme všechny, kdo chtějí pomoci při korespondenci se zahraničními badateli, aby se přihlásili.  

Přátelé, pomozte při řešení těchto otázek :

Máte-li ve svých archivech materiály, týkající se fenoménu deja-vu a deja-vecu (už viděno), zašlete.

Byly uvedeny nové internetové stránky „Album kryptozoologických případů“. Obsahuje  přehled neznámých živočichů i mytologických bytostí. (http://www.kpufo.cz/oblasti/kry/album) Pokud můžete přispět svými údaji a materiály, budeme rádi.

  Vyšlo další číslo časopisu KPU - ZAZ č. 3/2003. Pokud vám některá čísla nebo ročníky chybí, napište si o ně

Vyšel sborník článků : „Jaká tajemství skrývají kapličky a boží muka?“

Antikvariát  

Na tomto místě Vám budeme nabízet knihy, o kterých nám píšete, že Vám přebývají a mohou pomoci jiným. Ceny i s poštovným a balným by měly být nižší, než v normálním antikvariátu.

Ráčková, Kamila – Nový, Robert: Cesta sedmi vesmíry. Oai Tantra, Praha, 1995 (brož. 65 str.) – 20 Kč

Lorie, Petr – Hewitt, V.J.: Nostradamus. Konec tisíciletí. Natajoga, Bratislava, 1995 (váz. česky) – 45 Kč

K zásilce je nutné připočítat poštovné a balné (do 25 Kč) Máte-li sami knihy, které byste chtěli do antikvariátu předat, napište.