Máte psychotronické schopnosti ? 


Proutkaření, léčitelství, detekce geopatogenních zón. Co mají tyto pojmy společného? Patří do (ne)vědecké disciplíny, která se nazývá psychotronika. Jedince, kteří vládnou těmito podivuhodnými schopnostmi, máme obvykle v úctě a možná, že jim tento dar malinko i závidíme. Dnes vás možná přesvědčíme, že závist je úplně zbytečná, psychotronické schopnosti máte totiž i vy, jenom o nich nevíte. Ing. Patrovský pro vás připravil několik praktických návodů, které si můžete sami vyzkoušet a zjistit, jak dobrým psychotronikem jste. (red.)

Máte-li problémy s ranním vstáváním a budík vám pravidelně selhává; vyzkoušejte si 

Vnitřní hodiny

Poznatek, se kterým vás chci seznámit, znala už moje babička, která říkávala; že když před spaním poprosím andělíčky, tak mě ráno vzbudí, kdy budu chtít. Příležitostně jsem si tento jev několikrát ověřil a vyzkoušel, a fungoval i přesto, že moje zdraví není již dokonalé. Každému doporučuji, aby pokus prováděl, jen v tom případě, že nebude příliš unavený, rozrušeny či nemocen.
Když ulehneme na lůžko, představíme si ciferník hodin či budíku. Pokus se zdaří i v tom případě, když si představíme i náramkové či kuchyňské hodiny. Představíme si na ciferníku ručičky ukazující právě tu hodinu, v níž se chceme vzbudit. Ráno byste se měli probudit přesně v tolik hodin, na kolik jste si nastavili svůj vnitřní budík. 
U spánku a usínání ještě chvíli zůstaneme. Pokud studujete nebo si něco potřebujete zapamatovat, zkuste se učit těsně před spaním, uvidíte, že nastudované poznatky se vám v hlavě udrží déle.
Už víme, jak se vzbudit a nezaspat, co ale dělat, když spánek ne a ne přijít?

Když nemohu spát 

Někdy v roce 1992 byl v Čechách propagován dosti drahý náramek, který měl odstraňovat různé neduhy, ale hlavně napomáhat spaní. Výrobek byl pozlacený nebo postříbřený. My si jej však můžeme i vyrobit z hliníkového nebo duralového (pletacího) drátu, který zahneme tak, aby se konce nedotýkaly a byly od sebe vzdáleny 0,5 - 1 cm. Náramek se nosí na pravém nebo levém zápěstí, ale to si každý musí vyzkoušet sám. Pro navození spánku je nutné náramek nosit několik hodin před spaním. Trvalé nošení se nedoporučuje. Tlumící účinek se vyrovná diazepamu. 

Vyzkoušejte si svoji "psychickou energii"

Fyzikové sice psychickou energii popírají, my ale spíše dáme na výsledek našeho pokusu: Do tří menších misek dáme dobrou zahradnickou zeminu, zbavenou hrudek a větších kusů. Všechny misky zvlhčíme stejným množstvím vody a do všech slabě zatlačíme stejný počet semen. Nejlépe se osvědčil hrách nebo čočka. Semen či zrn se nesmíme dotýkat prsty a nesmějí být před pokusem uchovávány v plastikových sáčcích. Jedna miska nám slouží jako kontrolní, druhou misku položíme každé ráno na dlaň levé ruky a pravou nad ni uděláme asi 25 krouživých pohybů. Na třetí misku působíme po dobu asi 3 minut pohledem tak, že postupně soustředíme pohled na všechna zrna nebo na jejich skupinky. 
Misky pak postavíme na místě, kde se příliš nemění teplota ani světelné podmínky, ovšem kromě střídání denního a nočního světla. Aktivaci rukou a očima opakujeme každé ráno. Při prvním pokusu, kdy misku držíme v rukách se jedná o tzv. energomyotransfer energie; což je podstatou léčitelství. 
Energii vyzařovanou z očí (tzv. PEER efekt) můžeme přirovnat k biologickému laseru. Při pokusech nesmíme zapomínat pravidelně všechny misky zvlhčovat.
Když rostliny vzejdou a dosáhnou výšky nejméně 10 cm, což na jaře a v létě trvá 8-10 dní, zjistíme, kolik semen vzešlo. Srovnáme-li vzorky dvou misek, na které jsme působili, se vzorky z kontrolní misky, které jsme si nevšímali, zjistíme, že semena díky naší energii prosperují víc než ta, která jsme jen zalévali.
Pokud se rozhodnete vyzkoušet si výše uvedený experiment s psychickou energií, možná vás zaujme i následující návod. 

Zhotovte si "biometr" 

Opatříme si láhev, velmi vhodná je chemická baňka, která je dole rozšířená. Spokojit se můžeme ale i s láhví od kečupu nebo od okurek. Pak si připravíme nit, kterou rozpředeme a použijeme z ní pouze jedno slabé vlákénko. Na dolní konec vlákna přilepíme proužek papíru, horní konec připevníme k víku nebo zátce naší pokusné baňky. Nit, připevněnou na zátce vložíme do baňky tak, aby se papír nedotýkal stěn. Pro lepší soustředění můžeme pásek označit tmavým bodem. Když se pásek ustálí, můžeme se pokusit ovlivnit jeho pohyb naším soustředěným zrakem. To se o ovšem každému nepovede a také ne v každou denní dobu. 
Úspěch by se měl dostavit po rozcvičení a hlubokém dýchání, po konzumaci kávy nebo většího množství zeleniny. Více úspěšní jsou staří lidé a děti.

Staňte se proutkařem

Chcete se naučit hledat vodu nebo geoanomální zóny? Možná, že vám pomůže následující návod.
Většina lidí ví, že proutkař je vyzbrojen tzv. virgulí - vrbovým proutkem nebo drátem ve tvaru písmene V. Méně známá je virgule ze dvou drátů ve tvaru písmene L, které držíme za kratší konce kolmo v rukách, delší konce musejí být při pomalé chůzi rovnoběžné. Nad geoanomální zónou nebo vodním pramenem jdou dráty k sobě nebo od sebe. Můžeme si to nacvičit na březích rybníka nebo při přechodu přes malou, nejlépe dřevěnou lávku nebo mostík. Drát by měl být silný asi 2 mm, kratší kolmá část by měla být dlouhá 7-10 cm, delší část 22-30 cm. Tuto virguli vynalezl americký Čech dr. Harvalík. Je citlivější než běžná virgule tvaru V. Vyšší citlivost je ovšem podmíněna opatrnou chůzí a bezvětřím.

Pokud si některý z uvedených experimentů vyzkoušíte, dejte nám vědět, jak jste dopadli.

Ing. Věnceslav Patrovský, CSc.


Vědma, 1998 - 1999 ?