Odchází duše z těla? Tisk
Napsal uživatel Administrator   
Neděle, 18 Září 2016 16:32

10odjinudKamera zachytila tajemný proces oddělení duši od těla …

 

Britský deník Daily Mail nedávno upozornil na úžasné záběry, zveřejněné na internetu. (1) Je na nich záběr z kamerového systému kdesi v čínské nemocnici. Na záznamu cosi nejasného, ale v podobě ženy, se vznáší nad postelí, na které leží tělo prý nedávno zemřelého pacienta. Stoupá a odlétá někam nahoru. Pokud to není duše, je to co?

odchazi01

Obr1. Tělo zemřelé ženy je přikryté plátnem
odchazi02
Obr.2 Z těla vystupuje přízračná substance…
odchazi03
Obr.3 Substance stoupá vzhůru...

O takové záběry není na internetu nouze. Většinou jde o více či méně zdařilé animace a podvody. Není totiž vůbec jasné, proč by se měla duše zviditelnit právě ve viditelné části spektra a za pomoci obyčejné kamery.

Záběr údajně pochází z roku 2014 a další podrobnosti nejsou známy. Můžeme se jen podivovat nad tím, že mrtvé tělo je přes noc ponecháno na lůžku na nemocniční chodbě, nebo proč kamerový systém zabírá naprosto nezajímavý úsek chodby bez oken a vchodů, takže účel takového záběru je naprosto nesmyslný.

Právě takové okolnosti vnáší do úvah o pravosti záběru oprávněné pochybnosti a demaskují podvody.

Odkazy

(1) Is this proof there's a soul? Eerie footage appears to show woman 'floating out of her body' after her death in Chinese hospital. DailyMail, 29.7.2016, Internet: http://www.dailymail.co.uk/news/article-3714466/Is-proof-s-soul-Eerie-footage-appears-woman-floating-body-death-Chinese-hospital.html#ixzz4Kcs68qUc

Aktualizováno Sobota, 24 Září 2016 12:12